FsmKurye Tarlabaşı Kurye

Kurye Yedikule KuryeWeb sitenizi çevrimiçi olarak nasıl daha görünür bir hale getireceğiniz konusunda bilgi ararken, arama motoru optimizasyonu ya da SEO konusu için aşırı fazla bilgi edineceksiniz. Normalde, çok fazla çok işaret ve ipucu alacaksınız. ancak, yoğun çok duymadığınız şey, yapmamanız gereken şeylerin bir listesi. Bu gerçekte yapmanız gereken kadar mühimdir. Ne yapmamanız gerektiğine dair bir kontrol listeniz olduğunda, sahip olduğunuz şeylerin önlenmesi gereken şeylerin bir listesi. Bu, doğru yolda olduğunuzdan emin olmanın harika bir yoludur. Bu makalede, kötü SEO stratejistlerinin kendi web sitelerine dikkat çekmek için yaptıkları birkaç fikir edineceksiniz.

Kurye İsmail kayaMuhtemelen, benzersiz anahtar kelimeler kullanma meselesinde çok fazla strateji uzmanının konuştuğunu duymuşsunuzdur. Burada bir sürü gerçek mevcut. Benzersiz anahtar kelimeler ve başlık etiketleri, başkaları dışarıda kaldığında web sitenizi getirecektir. Bu akıllı bir strateji olsa da, çok sıkıntıdan kaçınmak istiyorsunuz. öteki bir deyişle, çok benzersiz olmaya çalışmayın. insanların benzersiz olmaya çalışmanın bir yolu, goofy mizahi başlık etiketlerini bulmaktır. Bu, okuyucular aradıkları sırada bu unvanı geçtikleri süre talep alanları parıldar. Buradaki mantık sağlam olsa da, bir ürünü satmaya çalıştığınızı anlamalısınız. şayet çok aşırı eğlendiğinizi düşünüyorsanız, blogunuzu yahut makalenizi tıklayan bireyleri alacaksınız, lakin size güvenme olasılığı düşük olacak.
Kaçınılması gereken başka bir şey yanıltıcı başlıklar ve anahtar kelimelerdir. Bu bazan yapmak cazip gelebilir. Makalelerinizi mümkün olduğunca çok alakalı anahtar kelimelerle doldurmak istersiniz. Web insanları sitenize getirmek istiyorsunuz. Anahtar kelimeleri eklemeye ve makalenizde ya da blogunuzda yazdıklarınızla alakası olmayan başlık etiketleri oluşturmaya başlarsanız, potansiyel müşterilerinizi rahatsız edersiniz. Bu ürünleri satsanız bile, şayet blogda değilse, onu dışarıda bırakmak zorundasınız. Bu yanlış reklamlara benzeyen bir şey. Asla iyi bir fikir değildir.

Kurye Kalamış KuryeSEO stratejisine gelince, FSM KURYE bu hataları önlemek için size destekçi olabilecek bir uzmanınız olduğundan emin olmak isteyeceğinizden aşırı çok hata mevcut. Bir uzman neyin işe yarayıp neyin işe yaramadığını bilir ve sizi yanlış yola sokmaz.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *